PRAVOVALJANE KANDIDATURE ZA PREDSJEDNIKE I POTPREDSJEDNIKE OPĆINSKIH, GRADSKIH I ŽUPANIJSKU ORGANIZACIJU HDZ-a

AutorHDZ KcKz

PRAVOVALJANE KANDIDATURE ZA PREDSJEDNIKE I POTPREDSJEDNIKE OPĆINSKIH, GRADSKIH I ŽUPANIJSKU ORGANIZACIJU HDZ-a

KOPRIVNICA – Županijsko izborno povjerenstvo HDZ-a Koprivničko-križevačke županije te gradska i općinska izborna povjerenstva HDZ-a utvrdili su pravovaljane kandidature za predsjednike i potpredsjednike općinskih, gradskih i županijske organizacije HDZ-a u Koprivničko-križevačkoj županiji.

U nastavku donosimo popise kandidata i kandidatkinja za predsjednike i potpredsjednike općinskih, gradskih i županijske organizacije HDZ-a na području Koprivničko-križevačke županije:

Kandidat za predsjednika ŽO HDZ-a Koprivničko-križevačke županije:
1. DARKO SOBOTA

Kandidati za potpredsjednike ŽO HDZ-a Koprivničko-križevačke županije:
1. DAMIR FELAK
2. STJEPAN MILINKOVIĆ
3. VLADO BAKŠAJ
4. FRANJO POLJAK

Kandidat za predsjednika GO HDZ-a Grada Koprivnice:

1. RATIMIR LJUBIĆ

Kandidati za potpredsjednike GO HDZ-a Grada Koprivnice:
1. GORAN KOVAČIĆ
2. SONJA CELIŠČAK
3. MARIO VRBANIĆ
4. JOSIP GALIĆ
5. BERNARD VUKUŠIĆ

Kandidat za predsjednika GO HDZ-a Grada Križevci:
1. MATO DEVČIĆ

Kandidati za potpredsjednike GO HDZ-a Grada Križevci:
1. STJEPAN PERŠIN
2. MARTINA JEREN ŠAŠEK
3. MARIO MIKLEČIĆ
4. DARKO HABDIJA

Kandidat za predsjednika GO HDZ-a Grada Đurđevac:
1. RAJKO GAŠPARIĆ

Kandidati za potpredsjednike GO HDZ-a Grada Đurđevac:
1. ZLATKO PATAČKO
2. ŽELJKO TURBELIJA
3. DRAŽEN ŠTEFANIĆ

Kandidatkinja za predsjednicu OO HDZ-a Općine Drnje:
1. SILVANA PREMEC

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Drnje:
1. DANIEL SLAVKO LOTH
2. JOSIP FUNTEK

Kandidatkinja za predsjednicu OO HDZ-a Općine Đelekovec:
1. ŠTEFICA SIRUTKA

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Đelekovec:
1. MARINA MIHALEC
2. VLADO ŠIPEK

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Ferdinandovac:
1. BRANKO PATAČKO

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Ferdinandovac:
1. MILAN KOLAR
2. MIROSLAV POTROŠKO

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Gola:
1. MARIJAN LUKČIN

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Gola:
1. EUGEN PALI
2. MARIJAN VEDRIŠ

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Gornja Rijeka:
1. ZDRAVKO ĐURINIĆ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Gornja Rijeka:
1. ZDENKO FIŠTROVIĆ
2. NIKOLA SRBLJINOVIĆ

Kandidatkinja za predsjednicu OO HDZ-a Općine Hlebine:
1. BOŽICA TRNSKI

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Hlebine:
1. ANĐELKO BELEC
2. MILIVOJ BELEC

Kandidati za predsjednika OO HDZ-a Općine Kalinovac:
1. DARKO PAVIŠA

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Kalinovac:
1. MARIJAN HORVAT
2. MARTIN MILEK

Kandidatkinja za predsjednicu OO HDZ-a Općine Kalnik:
1. ZDENKA PUGAR

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Kalnik:
1. MARIJA DVEČKO
2. STJEPAN KORETIĆ

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Kloštar Podravski:
1. SINIŠA PAVLOVIĆ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Kloštar Podravski:
1. IVAN ČUPEN
2. ANTUN KARAS

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Koprivnički Bregi:
1. STJEPAN SRŠEK

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Koprivnički Bregi:
1. MARKO GORIČANEC
2. IVAN PETRAS

Kandidatkinja za predsjednicu OO HDZ-a Općine Koprivnički Ivanec:
1. BARBARA KOVAČ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Koprivnički Ivanec:
1. ZLATKO PAVLIĆ
2. VESNA LONČAR

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Legrad:
1. IVICA RAŠANEC

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Legrad:
1. IVICA BARANAŠIĆ
2. ZDRAVKO MEĐIMOREC

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Molve:
1. STJEPAN FOSIĆ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Molve:
1. DRAGUTIN KAPIĆ
2. ZLATKO VARGIĆ

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Novigrad Podravski:
1. IVAN KOVAČ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Novigrad Podravski:
1. DRAGO MARUŠIĆ
2. IVAN MIĆURIN

Kandidatkinja za predsjednicu OO HDZ-a Općine Novo Virje:
1. KATARINA KOZARIĆ ŠABARIĆ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Novo Virje:
1. STJEPAN CIGANOVIĆ
2. IVAN BARUŠKIN

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Peteranec:
1. DARKO PALAŠ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Peteranec:
1. KREŠIMIR MATIJAŠIĆ
2. MARIO GAŽI

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Podravske Sesvete:
1. MARKO DEREŽIĆ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Podravske Sesvete:
1. MARTINA KOŽARIĆ
2. MATIJA ŠERBEĐIJA

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Rasinja:
1. ZVONIMIR FAJFARIĆ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Rasinja:
1. ANO JANTOLEK
2. ZDRAVKO SIROVEC

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Sokolovac:
1. VLADO BAKŠAJ

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Sokolovac:
1. TIHOMIR JANDROKOVIĆ
2. DARKO PEHNEC

Kandidat za predsjednika OO HDZ-a Općine Sveti Ivan Žabno:
1. KREŠIMIR HABIJANEC

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Sveti Ivan Žabno:
1. SANJIN LEVAK
2. ŽELJKO GIDIĆ
3. STJEPAN PALATINUŠ
4. BRANKA PRPIĆ

Kandidati za predsjednika OO HDZ-a Općine Sveti Petar Orehovec:
1. FRANJO POLJAK

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Sveti Petar Orehovec:
1. DRAGUTIN HENDELJA
2. ZVONIMIR ŠIRJAN

Kandidati za predsjednika OO HDZ-a Općine Virje:
1. DAVOR ČIŽMEŠINKIN

Kandidati za potpredsjednike OO HDZ-a Općine Virje:
1. DANIJEL BOTINČAN
2. MLADEN MESAROV
3. TOMISLAV SENJAN

O autoru

HDZ KcKz editor