Vijesti

Novogodišnje čestitke u koprivničkom rodilištu

Članice županijske Zajednice žena HDZ-a "Katarina Zrinski" su tradicionalno i ovu godinu započele na najljepši način - posjetom rodilištu koprivničke bolnice. U pratnji osoblja rodilišta predvođenih predstojnikom odjela za ginekologiju i opstetriciju dr. Ivicom Stanišićem, u opuštenom i veselom ozračju su  uputile čestitke rodiljama  s dobrim željama u Novoj 2015. godini.

Mladim majkama su posebno zahvalile i podijelile radost njihovog majčinstva uz čestitke i cvijeće, a s posebnim veseljem  su pozdravile novorođene male žitelje naše županije i darivale ih  igračkama sa željama za lijepo i sretno djetinjstvo te su njihovim obiteljima poželjele dobro zdravlje, sreću i zadovoljstvo u daljnjem životu. "Katarine" su osoblju bolnice uz zahvale za lijepi prijem i dobru suradnju uputile i dobre želje za uspješan rad, s posebnim željama da imaju što više posla što će značiti i povećanje nataliteta u našoj županiji. 

 

Dodatne informacije